ÖVRIGT / Mattor / Peking 4402006
nr 440 2006
Peking
Tidigt 1900-tal, 128x211, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
Utrop:
3.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27/11 14:03:37
3.300 kr
27/11 15:57:16
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4